Každá svatba je jedinečná, originální a každý pár má své vlastní sny, které si na ní chce splnit. Proto se vyplatí využít naší službu svatební koordinace.

Ke každé svatbě přistupujeme individuálně a připravíme ji tak, aby byla skutečně nezapomenutelná. Naším společným přáním je svatba dokonalá od první chvíle.
Splníme a zrealizujeme Vaše sny…

Co přesně si pod koordinací svatby představit?

Budeme Vaší pravou rukou před svatbou i na svatbě. Veškeré starosti necháte na nás a budete si jen a jen užívat nezapomenutelný den.

Nejprve s Vámi detailně projdeme Vaše představy a následně celou svatbu připravíme jako jedinečné dílo, které bude dokonale ladit -  od svatební pozvánky, přes květinovou výzdobu, svatební šaty pro nevěstu, společenské šaty pro ostatní svatebčany až po program svatebního dne.

Sestavíme Vám svatební plán a harmonogram svatebního dne, zajistíme prověřené specialisty na výzdobu, catering, fotografa, kameramana, vizážistku, svatební dort i koláčky.

Svatební koordinátor promění Váš sen v realitu!

Zkrátka - probereme s Vámi Vaši představu o svatbě a následně vše zařídíme za Vás do posledního detailu...

Koordinaci svatby realizujeme jak v Praze, tak pro zákazníky ze vzdálenějších měst. Pokud tedy chcete svatbu dle Vaší představy, bez starostí zařízenou do posledního detailu, kontaktujte nás!

Módní novinky

Máte zájem o novinky z našeho svatebního salonu Marilyn, nebo ze světa módy?
Potom stačí níže vyplnit váš email: