Chcete, aby Váš svatební den byl skutečně perfektní?

Pak se spojte při jeho přípravě se zkušenými profesionály z našeho salonu! Vyvarujte se toho, aby Vás přípravy na svatbu vyčerpali natolik, že svatební den napůl "prospíte".

Můžeme Vám pomoci promyslet každý detail Vašeho velkého dne. Obrátit se na nás můžete ale také v případě, že potřebujete pomoct jen s jakoukoliv dílčí činností z níže uvedených svatebních služeb.

Kromě svatebních šatů, společenských šatů a pánských obleků pro všechny svatebčany můžeme zajistit také svatební doplňky a snubní prsteny. Pomoci Vám můžeme také s návrhem a vytištěním svatebních přání. V pravý čas Vám dodáme svatební dorty a cukroví a svatební květinovou výzdobu včetně kytice pro nevěstu.

V samotný den svatby nejprve oceníte pomoc našich kadeřnic a vizážistek v oblasti svatebního líčení a účesů, následně si můžete zapůjčit luxusní auto včetně řidiče a vše nechat zdokumentovat profesionálním fotografem, který zajistí svatební foto a video, včetně možnosti zhotovení luxusní svatební fotoknihy, díky níž vzpomínky na Váš velký den nikdy "nevyblednou". Samozřejmostí je také možnost zajištění živé hudební produkce.

Náš tým se zkrátka postará o to, abyste byla skutečnou nevěstou snů!

Náš svatební servis už využila celá řada zákaznic z Prahy, ale obrací se nás také nevěsty ze vzdálenějších měst.

Módní novinky

Máte zájem o novinky z našeho svatebního salonu Marilyn, nebo ze světa módy?
Potom stačí níže vyplnit váš email: