Chcete, aby Váš svatební den byl skutečně perfektní?

Pak se spojte při jeho přípravě se zkušenými profesionály z našeho salonu! Vyvarujte se toho, aby Vás přípravy na svatbu vyčerpali natolik, že svatební den napůl "prospíte".

Můžeme Vám pomoci promyslet každý detail Vašeho velkého dne. Obrátit se na nás můžete ale také v případě, že potřebujete pomoct jen s jakoukoliv dílčí činností z níže uvedených svatebních služeb.

Kromě svatebních a společenských šatů a pánských obleků pro všechny svatebčany můžeme zajistit také svatební doplňky a snubní prsteny. Pomoci Vám můžeme také s návrhem a vytištěním svatebních přání. V pravý čas Vám dodáme svatební dorty a cukroví a svatební květinovou výzdobu včetně kytice pro nevěstu.

V samotný den svatby nejprve oceníte pomoc našich kadeřnic a vizážistek v oblasti svatebního líčení a účesů, následně si můžete zapůjčit luxusní auto včetně řidiče a vše nechat zdokumentovat profesionálním fotografem, který zajistí svatební foto a video, včetně možnosti zhotovení luxusní svatební fotoknihy, díky níž vzpomínky na Váš velký den nikdy "nevyblednou". Samozřejmostí je také možnost zajištění živé hudební produkce.

Náš tým se zkrátka postará o to, abyste byla skutečnou nevěstou snů!

V našem salonu naleznete také širokou škálu kvalitních pánských obleků pro různé příležitosti - na důležitá pracovní jednání a schůzky, do tanečních, pro rozličné společenské události a zejména také na svatbu.

Potřebujete vhodné svatební oblečení také pro děti? Pak jste na správném místě. U nás si vyberou jak holčičky, tak chlapci od nejútlejšího věku. K dispozici máme velikosti od 1 roku až do 5ti let.

Svatební líčení patří bezpochyby k důležité části svatebního dne každé nevěsty, proto využijte našich služeb a svěřte se do profesionálních rukou našich vizážistek. 

Svatební účes je ozdobou každé nevěsty. Naše vizážistky Vám vykouzlí ten nejkrásnější účes dle Vašeho přání.

Každá svatba je jedinečná, originální a každý pár má své vlastní sny, které si na ní chce splnit.. proto ke každé svatbě přistupujeme individuálně a připravíme svatbu tak, aby byla nezapomenutelná..

Naším přáním je, aby Vaše svatba byla dokonalá od první chvíle….splníme a zrealizujeme Vaše sny..

Módní novinky

Máte zájem o novinky z našeho svatebního salonu Marilyn, nebo ze světa módy?
Potom stačí níže vyplnit váš email: